XV Всеукраїнська конференція МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС-2023

XV Всеукраїнська конференція МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС-2023

Аналітичне агентство ІНФАГРО та Спілка молочних підприємств України запрошують стати учасником XV Всеукраїнської конференції МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС-2023, яка відбудеться  30 листопада у Києві, Прем’єр готель Русь.

Для участі запрошено визнаних експертів галузі. Учасники почують доповіді українських та зарубіжних колег, зможуть взяти участь у панельних дискусіях, встановити корисні контакти та отримати поштовх для подальшого розвитку бізнесу.

Запрошуються представники молокопереробних підприємств, виробників молока та компаній супутників галузі – постачальників технологій, обладнання, упаковки та інгредієнтів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що РЕЄСТРАЦІЯ ПРИПИНЯЄТЬСЯ 23 ЛИСТОПАДА О 23:00 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ

                                                                                                   РЕЄСТРАЦІЯ

У програмі – обговорення наслідків воєнних дій для молочної галузі країни, перспективи інвестицій у відновлення виробництва молока та молочних продуктів. Як виглядає ситуація на світовому молочному ринку і які перспективи має український молочний експорт будуть обговорювати міжнародні та вітчизняні аналітики та експерти, представники Офісу з розвитку підприємництва та експорту. Будуть обговорюватися і питання внутрішньої торгівлі, зокрема – маркетинг молочної продукції та відносини молочних компаній з торговельними мережами.

Детальніше з Програмою заходу можна ознайомитися тут:

                                                                                                    ПРОГРАМА

Захід проводиться за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Більше інформації за посиланням.

Дата

30 Лис 2023
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Більше Інформації

Реєстрація

Розташування

Прем'єр-готель «Русь»
вул. Госпітальна, 4, м. Київ
Сайт
https://hotelrus.phnr.com/ua