16-й Європейський органічний конгрес, який відбувся16-17 червня 2022 р. в Бордо, Франція та зібравпонад 260 учасників з 26 країн світу, особливу увагу приділив гостям з України.

Українська делегація, до складу якої також увійшла Наталія Прокопчук, координаторка органічного компонента Програми, разом з організаторами конгресу в перший день роботи форуму провела прес-конференцію, під час якої органічний світ закликали приєднатися до підтримки органічного сектору України та України в цілому.

«На європейському, національному та регіональному рівнях ми б хотіли висловити міцну солідарність з органічним сектором України, з фермерами і компаніями, які потребують допомоги, які прагнуть вирощувати урожай і  виробляти продукцію, – зазначив під час прес-конференції Філіпп Лассалль Сент-Жан, президент INTERBIO Nouvelle-Aquitaine, один із організаторів цьогорічного конгресу. – Ми щиро підтримуємо платформу «Органічна Ініціатива», яка залучає фінансову допомогу у відповідь на запити українських органічних виробників. Ми вважаємо, що ми вже маємо бути готові до співпраці у повоєнний період, щоб зберегти і розвивати органічне виробництво в країні і разом досягти європейських цілей щодо збільшення частки органічних земель до 25% у 2030 році».

Читайте більше про захід у матеріалі нашого партнера Organic.info за посиланням.