18 вересня 2021 року у Києві відбулася важлива органічна подія року – Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який Федерація органічного руху України організувала вже втринадцяте! Цього року він проходив у столиці України на території Національного комплексу «Експоцентр України».

Цьогорічний Ярмарок проходив в рамках Органічного тижня в Україні та за підтримки Міністерства економіки України, Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства»; Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

XIII Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів відбувся значною мірою завдяки підтримці з боку лідерів органічного бізнесу: ТОВ «Компанія «БТУ-Центр», ТОВ «Дедденс Агро», ТОВ «Органік Мілк», ТОВ «Арніка Органік», ТМ «BIOLLINI» та ТМ «Пан Еко».

Понад тридцять органічних виробників з’їхалися з усієї України, щоб презентувати свої сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, дині, кавуни, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло, чаї та ще багато чого іншого!

Незважаючи на похмуру погоду, на ярмарок завітали тисячі киян та гостей міста. Розмаїття асортименту органічних продуктів дозволяло задовольнити будь-який вимогливий смак споживача.

Більше про ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів на сайті організатора.

За додатковою інформацією звертайтеся до організатора за тел. (044) 425-55-25 або ел.поштою: organicofu@gmail.com