18 вересня 2021 року з 10 до 19 год. Федерацією органічного руху України буде проведений ХІІІ Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів!

Місце проведення: м. Київ, НК «Експоцентр України» – колишня ВДНГ.

Організатор: Федерація органічного руху України.

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів продемонструє досягнення вітчизняного органічного сектору, стане символічним містком, який поєднає безпосереднього органічного виробника із споживачем.

Виробники з усієї України запропонують сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло та ще багато чого іншого!

На вас чекають дегустації органічних продуктів, можливість насолодитися приготованими з органічних інгредієнтів смаколиками.

Запрошуємо відвідати ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів і на практиці перевірити смак та якість органічної продукції!

Додаткова інформація за тел. (044) 425-55-25 або ел.поштою: organicofu@gmail.com

__________________________________________________________________________

За підтримки: Міністерства економіки України;

Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та молочному секторах України”;

Посольства Королівства Нідерландів в Україні; Проєкту “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства”; Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО);

ТОВ «Компанія «БТУ-Центр», ТОВ “Арніка Органік”, ТОВ “Органік Мілк”, ТМ “BIOLLINI”, ТМ “Пан Еко”.

Медіа-підтримка: ORGANIC UA, AGRO FM.