FiBL, заснований у 1973 році, є найбільшим у світі дослідним закладом з питань органічного сільського господарства. У ньому працюють 120 штатних співробітників у Швейцарії, 15 – у Німеччині та 1 – в Австрії. Сильною стороною FiBL є тісні зв’язки між різними сферами досліджень та швидкою передачею знань від досліджень до консультаційної роботи та сільськогосподарської практики.

FiBL зробив значний внесок протягом тривалого періоду у міжнародний розвиток органічного сільського господарства. Він тісно співпрацює з Міжнародною федерацією органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM) та іншими міжнародними організаціями. FiBL має висококомпетентний персонал з ґрунтовним експертним рівнем щодо менеджменту органічних ґрунтів, рослинництва, комплексного здоров’я тварин, добробуту тварин та органічного розведення тварин, соціоекономіки (включаючи всебічний аналіз органічних ринків) та у сфері органічної переробки та продажу.

FiBL проводить багато практичних досліджень та вважає  пріоритетним передачу знань у сільськогосподарську практику через консультаційну роботу, тренінгові курси та експертні звіти. Він задіює широкий спектр засобів для комунікації та поширення інформації, включаючи журнали, технологічні буклети, довідники, відео та інтернет-ресурси.

FiBL реалізовував численні проекти у Східній Європі, Індії, Латинській Америці та Африці, просуваючи розвиток органічних досліджень та послуг, а також консультаційних та сертифікаційних послуг.

SAFOSO – швейцарська консалтингова компанія з розбудови потенціалу, заснована у 2003 році колишнім директором швейцарської ветеринарної служби. Компанія працює у напрямку досягнення глобальних цілей у сфері охорони здоров’я тварин, безпеки харчових продуктів, продовольчої безпеки споживачів і сталої торгівлі продуктами тваринного походження, таких як м’ясо і молоко. SAFOSO співпрацює з приватними компаніями, урядами, міжнародними організаціями, групами споживачів, діагностичними компаніями і науковими інституціями SAFOSO акцентує увагу на харчовому ланцюгу ще до етапу збирання врожаю, оскільки управління безпекою харчових продуктів є найбільш ефективним тоді, коли воно починається на початку виробничого процесу. Технічна експертиза – основа роботи компанії. Співробітники SAFOSO володіють сучасними науковими підходами і знаннями, які можуть стати корисними для клієнтів.