23 березня 2023 року в Києві відбувся VI міжнародний «Конгрес Органічна Україна 2023. Незламна цінність». Близько 100 учасників з різних організацій, експерти та практики з України, Німеччини, Бельгії, представники міжнародних проектів технічної допомоги та організацій взяли участь у дискусійному майданчику.

Захід організовано за ініціативи громадської спілки «Органічна Україна» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України в партнерстві з органом сертифікації «Органік Стандарт» та державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Завантажити програму заходу.

«Органічна спільнота сьогодні – це справжні патріоти своєї справи, які працюють в Україні і для України. Війна принесла багато викликів і потрібен час, щоб їх подолати. Але ми не зупиняємося і працюємо на перемогу, – зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, відкриваючи захід.

Заступник директора зі співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Віктор Шуткевич наголосив у вітальній промові: «Останні роки Україна впевнено входила до ТОП 5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС. Швейцарія вітає успіх органічного сектору, який попри війну у 2022 році збільшив експорт до ЄС та Швейцарії на 13% у порівнянні з 2021 роком та продовжує створювати робочі місця в Україні»

Під час дискусійних панелей учасники обговорили виклики та потреби органічного сектору, реальний стан та перспективи внутрішнього та зовнішнього ринків, державну та міжнародну підтримку та стан ґрунтів c/г призначення.

Матеріали заходу за посиланням.

Захід відбувся за підтримки: