Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» організовує колективні стенди України на трьох міжнародних органічних виставках – «Nordic Organic Food Fair 2022», «Middle East Organic & Natural Product Expo», «BIOFACH 2023», та запрошує експортерів органічної продукції долучитися до участі .

Не втрачайте можливості заявити про себе світовій органічній спільноті!

Nordic Organic Food Fair 2022 – подача заявок до 30 вересня 2022 р.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Swedish National Board of Trade/ Open Trade Gate Sweden вперше організовує українську колективну експозицію на міжнародній виставці органічних харчових продуктів «Nordic Organic Food Fair 2022», що відбудеться 16-17 листопада 2022 р. в Мальмо (Швеція).

Дізнайтеся більше інформації про те, чому варто взяти участь та критерії участі за посиланням.

Middle East Organic & Natural Product Expo 2022 – подача заявок до 30 жовтня 2022 р.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту запрошує виробників органічних харчових продуктів взяти участь у другій українській колективній експозиції на міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів «Middle East Organic & Natural Product Expo», що відбудеться 13-15 грудня 2022 р. в Дубай (ОАЕ).

Виставка Middle East Organic & Natural Product Expo – це єдина бізнес-подія на Близькому Сході, яка зосереджена виключно на представленні органічної та натуральної продукції та вже 19 років об’єднує виробників, постачальників та покупців зі всього світу.

Дізнайтеся більше інформації про те чому варто взяти участь, критерії участі та зареєструйтеся за посиланням.

Міжнародна виставка органічних продуктів «BIOFACH 2023» – подача заявок до 30 листопада 2022 р.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з громадською спілкою «Органічна Україна» та асоціацією «Ягідництво України» запрошують українських експортерів взяти участь у найбільшій світовій виставці органічної харчової продукції «BIOFACH 2023», що відбудеться 14-17 лютого 2023 р. в Нюрнберзі (Німеччина) та представити власну продукцію в рамках Національного павільйону України.

2023 рік стане 10-тим ювілейним для Національного павільйону України на міжнародній виставці BIOFACH.

Дізнайтеся більше інформації щодо виставки та зареєструйтеся за посиланням.