18 березня 2021 року з успіхом відбулася онлайн-конференція «Органічний овочевий бізнес: перспективи 2021».

Вже кілька років поспіль захід об’єднує найкращих практиків, експертів, консультантів та новачків органічного виробництва в Одесі, та цьогоріч конференція вперше відбулася в онлайн-форматі.

Учасники мали унікальну можливість отримати важливу аналітику та інформацію про бізнес у галузі виробництва органічних сертифікованих овочів і зелені – від бізнес-плану до виробничих аспектів та нюансів збуту.

Головні теми, що були розкриті на онлайн-конференції:

Перспективи виробництва та збуту органічних овочів, зелені як бізнесу;

Кейси виробників органічних овочів і зелені;

Маркетинг та просування органічної продукції від українських фермерів на внутрішньому та зовнішньому ринках;

Нові тенденції та аналіз агротехнологій від провідних агротехнологів та агрономів-практиків.

Серед українських доповідачів заходу були виробники органічної овочевої та зеленої продукції, провідні консультанти-практики, представники каналів збуту, досвідчені агроконсультанти, які поділилися своїм досвідом в органічному овочевому бізнесі та розповіли про свої історії успіху.

За підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» до заходу долучилися два міжнародні експерти-доповідачі з Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), які поділилися міжнародним досвідом у сфері маркетингу та виробництва органічних овочів та зелені. Зокрема, Торальф Ріхтер, старший консультант департаменту міжнародного співробітництва FiBL розповів про досвід ЄС у маркетингових комунікаціях та збуту органічних сертифікованих овочів, та Аня Вівегер, фахівець департаменту рослинництва FiBL поділилася практичними підходами у вирощуванні органічних овочів та зелені за прикладом Швейцарії.

Організатори заходу: інформаційна компанія «Інфоіндустрія» та освітній проєкт «Organic Business School».

Конференція відбулася за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA) та у партнерстві зі швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), що фінансується Швейцарією.

Більше про захід на сайті організатора