Як відомо, швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) розпочалася у 2019 році та завершиться у червні 2023 року. Під час Наглядової ради програми, яка відбулася 23 січня 2023 року, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) поінформував учасників заходу про продовження програми QFTP та початку її другої фази. Друга фаза програми QFTP розпочнеться у липні 2023 року і триватиме наступні 3-4 роки. Для планування другої фази програми команді QFTP потрібна Ваша допомога.

Тому ми запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-опитуванні з метою з’ясування потреб та ідей щодо розвитку органічного сектору України https://forms.gle/nnxq6RrXpRBgNMUp9. Це опитування є частиною Дорадчої ради програми QFTP. Опитування триватиме до 20 березня 2023 р. (включно). Ваша відповідь важлива для нас і буде обговорена та опрацьована під час планування другої фази QFTP. Ми будемо вдячні та відкриті до будь-яких ідей, але не гарантуємо, що партнер з розвитку та керівництво програми візьмуть їх до уваги.

Остаточне рішення щодо впровадження другої фази програми QFTP буде прийнято SECO у червні 2023 року та повідомлено партнерам з органів державної влади та учасникам органічного сектору України у липні/серпні 2023 року.