16 вересня 2020 в онлайн форматі відбулася перша технічна зустріч з фахівцями Держпродспоживслужби щодо розробки переліків питань для проведення інспектування стосовно дотримання операторами ринку вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів. В заході взяли участь представники Директорату безпечності харчової продукції Мінекономіки, а також експерти та консультанти швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (надалі – Програма). 

Експерти Програми представили проєкт переліку питань з урахуванням коментарів та рекомендацій, що попередньо надійшли від залучених фахівців територіальних органів Держпродспоживслужби. За результатами обговорень було сформовано консолідований документ, а також надані рекомендації щодо необхідних подальших змін в дотичних нормативно-правових актах.

Розробка відповідного переліку питань є вкрай важливою та нагальною і саме обговорення коментарів та пропозицій із фахівцями Держпродспоживслужби на первинному етапі значно підвищить якість та ефективність впровадження перевірок операторів ринку молока та молочних продуктів в майбутньому.