Продукцію виробників Карпатського регіону під ТМ «Смак Українських Карпат» відтепер можна придбати онлайн. В рамках співпраці громадської спілки «Карпатський смак» та швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», сьогодні починає працювати онлайн магазин tuca-shop.com.ua.

Торгова марка «Смак Українських Карпат» об’єднує близько двадцяти малих та середніх виробників і пропонує понад 300 маркованих продуктів: свіжі та витримані сири, оригінальні м’ясні вироби, продукти рослинництва, чаї з дикоросів, гриби та продукти з них, мед і пилок, олія, леквар, фруктове варення та сиропи, соки.

Виробники продуктів переконані, що споживач, який купує саме їхній продукт, повинен отримати бездоганну якість і унікальний смак. Зазвичай продукція, яка виготовляється на їхніх підприємствах, є дорожчою, ніж продукція великих підприємств. Але тут варто розуміти, що така їжа – справжня – без використання стимуляторів росту, барвників та підсилювачів смаку. Культ здорової, смачної їжі стоїть вище, ніж  виключно заробляння грошей.

Як зазначила Галина Батюсь, виконавчий директор ГС «Карпатський смак»:

Наші виробники ТМ «Смак Українських Карпат» мають  свою філософію. Найголовніше – це виробляти продукцію, яка несе у собі певну культуру та є смачною і автентичною.

ТМ «Смак Українських Карпат» об’єднує людей, традиції, регіони. Вибір нашої продукції – це перш за все патріотично, адже ви підтримуєте українського виробника. По-друге, – це смачно та корисно. По-третє, – це нові смаки та вподобання.

Довідка:

Громадська спілка «Карпатський смак» об’єднує виробників з екологічно чистих районів українських Карпат: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей. Знак автентичності, смаку та якості торгової марки «Смак Українських Карпат» був створений у 2013 році за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Громадська спілка «Карпатський смак» працює в постійному контакті з кожним виробником продуктів харчування, що є членом спільноти, тим самим забезпечуючи максимальну безпеку та якість продукту. Як результат, після інспектування, та перевірки на дотримання вимог та критеріїв, після висновків інспекції, рішенням правління, ми надаємо ліцензію виробнику на право користування ТМ «Смак Українських Карпат».

Посилання:

Діяльність громадської спілки «Карпатський смак» здійснюється за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).