Загалом було проведено понад 20 навчальних заходів з підвищення рівня обізнаності про виробництво якісного та безпечного молока, проблему маститів на господарствах та важливість вчасної профілактики та лікування. Тренінги та демонстраційні покази відбувалися за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» надавачами послуг молочного сектору.

Заходи проходили у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській, Волинській та Чернівецькій областях. Для всіх учасників було проведено демонстраційні навчання з використання на господарстві препаратів для виявлення прихованих форм маститів та роз’яснено необхідність проведення таких досліджень на ряду з регулярним моніторингом лабораторних показників молока.

Окремою цільовою аудиторією заходів були виділені співробітники лабораторій, яких ознайомили з досвідом Львівської аграрної дорадчої служби (ЛАДС) в питаннях покращення якісних показників молока та управління молочним стадом.