ТОВ «Центр фермерських компетенцій» впроваджував проєкт «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока» за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» восени 2022 року.

Головною метою реалізації проєкту було прагнення допомогти виробникам сирого молока покращити рівень знань малих та середніх фермерів щодо якості та безпечності молока та молочних продуктів. Крім того, завдяки проєкту вдалось також зробити акцент на ефективності використання дорадчих послуг при вдосконалені виробничих процесів у молочарстві серед мікро- та малих виробників молока. 

Загалом було проведено 4 онлайн заходи, в яких взяли участь понад 90 учасників, та було висвітлено та обговорено теми, актуальні для цільової аудиторії. Запрошені лектори поділились знаннями щодо аспектів забезпечення якості та безпечності молока шляхом управління годівлею та комфортом тварин, алгоритми створення сімейної ферми, створення доданої вартості продукції, важливості створення власного бренду та правил пошуку ринків збуту.

Всі відео матеріали були завантажені на YouTube канал організаторів. Запрошуємо усіх охочих переглянути матеріали та слідкувати за наступними проєктами від наших партнерів!