Ми продовжуємо тренінгову діяльність з розбудови потенціалу ключових учасників молочного сектору з метою консолідації зусиль задля належного та цільового інформування.

«Хочу подякувати Програмі за організацію онлайн тренінгу та активну позицію в обговоренні проблем та можливостей щодо запровадження «Програми контролю сирого молока». Функціонал ІТ-платформи «Молочний Модуль» є дуже важливим для Держпродспоживслужби, адже він буде інтегрований до головної інформаційної системи та сприятиме співпраці операторів ринку, лабораторій та компетентного органу, з метою виконання вимог нового гігієнічного законодавства. Програма допомагає нам гарантувати безпечність та якість молока і разом ми зможемо підготуватися до запровадження національної програми контролю сирого молока» – зазначила у своєму вітальному слові Владислава Магалецька, Голова Держпродспоживслужби.

Основними цілями онлайн тренінгу є підвищення навичок, знань, компетенцій та спроможності на індивідуальному та організаційному рівнях зацікавлених сторін приватного та державного сектору щодо планування та впровадження стратегії підвищення рівня обізнаності про безпечність сирого молока. Це є надважливою складовою в рамках реалізації перехідного періоду впровадження положень наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів” від 12 березня 2019 року № 118.

Онлайн тренінги відбувалися 21, 22 та 28 грудня 2020 року за участі фахівці Мінекономіки та Держпродспоживслужби, а також представників бізнес-об’єднань молочного сектору та експертів. Матеріали заходу та відеозаписи доступні за посиланням у розділі “Підвищення обізнаності про безпечність молока”.