Фаза II швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP)

Розпочалася фаза II швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP). Загальною метою  QFTP є сприяння сталій торгівлі, збільшенню та покращенню робочих місць шляхом посилення конкурентоспроможності та розвитку потенціалу малих і середніх підприємств в органічному та молочному секторах.  

На першому засіданні Наглядової ради фази II Програми, яке відбулося 7 вересня 2023 року у Києві, її членами були затверджені заключний звіт фази I QFTP та новий план діяльності на наступний програмний рік.     

Очікується, що в результаті впровадження фази II Програми, нормативно-правова база буде вдосконалена та приведена у відповідність до законодавства ЄС,  покращено  бізнес-середовище, та підвищено торговельний потенціал на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах. 

Про важливість Програми та багаторічну швейцарсько-українську співпрацю зазначив Сільван Хунгербюлер, менеджер програм, координатор органічного напряму відділу просування торгівлі Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO, Швейцарія): «Під час впровадження фази I QFTP ми переконались, що команда Програми якісно виконує поставлені перед нею цілі щодо розвитку органічних та молочних секторів. QFTP сприяє створенню нових торговельних можливостей та конкурентного бізнес-середовища. Зі свого боку ми готові сприяти діям Програми, які будуть забезпечувати розвиток торгівлі органічними та молочними продуктами». 

Фаза II QFTP впроваджується за підтримки Швейцарії Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). 

Більш детально читайте в новині за посиланням на сайті Держпродспоживслужби.