Споживання екологічно чистих продуктів є основою правильного раціону харчування та запорукою здорового життя.

Громадська спілка “Карпатський смак” — єдиний та унікальний проект, що об’єднав в собі виробників екологічної продукції українських Карпат. Це понад 350 видів 100% локальної та натуральної продукції від 26 малих та середніх виробників з 4 областей Західної України.

ГС “Карпатський смак” є унікальною ініціативою, яку заснували за підтримки Швейцарії та яка продовжує свою діяльність, підписавши угоду про співпрацю з швейцарсько-українською програмою “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”.

Це дає змогу підтримувати українських виробників малих господарств, що об’єднані під ТМ “Смак українських Карпат” і відкриває нові соціально-економічні можливості, посилюючи конкурентоспроможність на українському та зовнішньому ринках.

ГС “Карпатський смак” обирає лише найкращих виробників, які здатні підтримувати наші стандарти вирощування та виробництва продуктів. Кожен з регіонів Карпатського краю має свої давні традиції та особливості ведення господарства і виготовлення продукції. У Львівській, Чернівецькій, Закарпатській та Івано-Франківській областях громадська спілка об’єднує найкращих виробників сільськогосподарської продукції, які пропонують споживачу:

Рибу та рибні продукти;

Молочні продукти;

Овочі, крупи та зернові;

Гриби та ягоди;

Продукти бджільництва;

Олію;

Трав’яні чаї та фітонапої;

М’ясні вироби;

Соки та сиропи;

тощо.

Кожен фермер спілки пишається тим, що його хобі змогло перерости у власну справу, яка пропонує ексклюзивну продукцію, з особливою історією.

Кожне господарство — це чудові люди з неймовірно цікавим життям, які люблять свою справу і передають цю любов через продукцію, яку виготовляють.

До прикладу, ферма “Двох Катерин” народилась в любові до тварин, об’єднавши у спільному бізнесі колись зовсім чужих та різних жінок. Окрім того, що вони виробляють надзвичайно смачний сир, на їхній фермі можна поспілкуватися з тваринами, відвідати цікаву екскурсію та майстер-класи. Фермерське господарство Павла Тізеша — це не лише виробництво м’ясних продуктів, органічних соків та лекварів, а й справжнісінька туристична знахідка. Тут діє так званий контактний зоопарк, в якому діти можуть спостерігати за свинками породи мангалиця та іншими тваринами, погодувати їх і навіть погладити. А натуральна продукція ТОВ “Лілак” вирізняється серед інших поєднанням давніх традицій виробництва соків та новітніх високотехнологічних процесів.

Завдяки Гастрономічній дегустації від ГС “Карпатський смак” поціновувачі смачного та корисного мають можливість спробувати екологічні та натуральні продукти від господарств чотирьох районів наших Карпат. На території музею “Шевченківський гай” для львів’янам та гостей міста відкрили дегустаційний зал, де проводиться гастро-екскурсія, яка відкриває багато нового й цікавого про традиції й культуру Карпатського краю. Тут Вам запропонують смачну традиційну їжу, яка поєднує смаки різноманітних продуктів Карпат. Щоб повністю поринути в атмосферу споживання їжі карпатського регіону і відчути його аромат та смак, Вам потрібно лише замовити дегустацію “Смак Українських Карпат”.

Діяльність громадської спілки «Карпатський смак» здійснюється за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Джерело

Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені