Конференція “Органік: знання, досвід, результат”

11-14 серпня відбулася спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій «Organic-2020» в рамках 32-ї Міжнародної агропромислової виставки AGRO 2020. Організатором заходів виступили Федерація органічного руху України та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» та проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства».

12 серпня також пройшла конференція «Органік: знання, досвід, результат». Основною метою заходу було ознайомити сільськогосподарських виробників, фермерів, тих, хто причетний до вирощування та виробництва аграрної продукції, з тенденціями розвитку органічного сектору, основними законодавчими нововведеннями, що запрацюють в Україні найближчим часом, досвідом передових господарств по вирощуванню рослинницької продукції, застосуванню дозволених в органічному виробництві допоміжних засобів, створенню продукту з доданою вартістю, що сприятиме просуванню як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках.

Євген Милованов, голова Правління Федерації органічного руху України виступив модератором заходу. Також під час свого виступу окреслив перспективи органічного ринку в Україні та світі.

Євген Милованов

Валентина Заєць, заступник начальника відділу політики якості Департаменту сільського розвитку Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України окреслила основні аспекти державного регулювання органічного сектору України.

Валентина Заєць

Ігор Кравченко, місцевий керівник швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» розповів про напрямки подальшого розвитку органічного сектору в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

Важливо, що органічна тема звучить і обговорюється на найбільшій сільськогосподарській виставці України «АГРО» вже більше 10 років, що показує значну увагу та інтерес до органічного сільського господарства в Україні!  

Запис онлайн-трансляції конференції «Органік: знання, досвід, результат» можна переглянути за посиланнями: https://www.facebook.com/agroexpo.in.ua/posts/1240070306385744 або https://www.youtube.com/watch?v=k9d1wKZXwDY&feature=youtu.be