Об’єднання учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива» оголошує про початок прийому заявок в рамках 3-го етапу програми «Підтримка органічного сектору в Україні», який буде впроваджуватись за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP).

На основі опитування, проведеного Органічною ініціативою серед українського органічного бізнесу на початку 2023 року, QFTP підтримає органічних операторів України з метою збереження їхнього органічного виробництва, переробки та/або торговельної діяльності.

На цьому етапі безповоротню нецільову допомогу буде надано заявникам, що є юридичними особами або ФОП, які працюють або релоковані зі звільнених територій України у Донецькій, Житомирській, Київській (лише область), Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській областях (відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України).

Заявку та супровідні документи на отримання безповоротної нецільової фінансової допомоги необхідно надіслати не пізніше 21 травня 2023 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.

Результати будуть оприлюднені в мережі Інтернет (на сайтах organicinfo.ua, organicinitiative.org.ua, qftp.org,) не пізніше 1 червня 2023 року.

Ознайомитись із положенням про грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні» в рамках 3-го етапу (травень-червень 2023 року). За посиланнями також можна завантажити Форму заявки на одержання гранту та Декларацію заявника у форматі Word.

Питання щодо грантової програми можна задати Наталії Чоловській, президентці ЛМГО «Екотерра» за тел. +380 50 430 7623 або направити на електронну пошту info@organicinitiative.org.ua.

Інформацію про 3-й етап грантової програми було розміщено на офіційних сайтах Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», а також розіслано органам іноземної сертифікації, що діють в Україні.