КТМ_стратегічна сесія_21.12.2020

21 грудня 2020 року у Львові, відбулась стратегічна сесія «Розвиток членства та збори Правління ГС «Карпатський смак». Захід відбувався за сприяння проєкту ПРООН Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств

Серед запрошених члени Правління, учасники ГС та експерти. Під час заходу, учасники затвердили звіт діяльності року, що минає, а також обговорили план розвитку спілки на 2021 рік. В дружньому колі виробники мали можливість поспілкуватись, обмінятись досвідом роботи в умовах карантинних обмежень та поділитись своїми досягненнями.

З вітальним словом виступив Голова Правління ГС «Карпатський смак» Павло Тізеш. Він подякував усім виробникам та дружній команді, яка не зважаючи на труднощі, продовжила активно працювати та будувати плани на майбутнє.

Також, до слова (онлайн), було запрошено заступника директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні, Віктора Шуткевича. Він зазначив, що 2020 рік був нелегким для кожного з нас, особливо це було відчутно у туристичній сфері, яка напряму пов’язана із діяльністю українських фермерських господарств. Маючи багаторічний досвід співпраці із ГС «Карпатський смак», Віктор Шуткевич побажав спілці та усім учасникам прогресу та висловив надію, що наша співпраця в рамках Швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» й надалі відбуватиметься на дружніх, партнерських засадах.