Представники Міністерства аграрної політики та продовольства України разом з українськими експертами, які займаються адаптацією органічного законодавства України, провели 3 та 4 квітня 2024 року робочі зустрічі, де обговорили різні питання та кращі практики впровадження органічного законодавства ЄС в Чехії та Польщі. 

Ці заходи мали на меті краще розібратися в практичних аспектах впровадження законодавства ЄС та застосувати отримані знання для адаптації українського органічного законодавства до відповідного регулювання ЄС.  

Цей обмін досвідом з країнами ЄС не лише допомагає в євроінтеграційних процесах, адаптації українського органічного законодавства, а також сприяє налагодженню співпраці між українськими експертами та експертами з Польщі та Чехії. 

Сесії питань та відповідей були ініційовані Міністерством аграрної політики та продовольства України та організовані за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). 

Такі ініціативи є важливою платформою для обміну досвідом та знаннями, необхідними для подальшого вдосконалення та успішного впровадження українського органічного законодавства. 

Довідково: