З 17 до 19 лютого 2021 р. відбудеться 32-а міжнародна торговельна виставка органічних харчових продуктів «Біофах eSpecial 2021» вперше в онлайн-форматі. У ній увосьме буде представлено національний павільйон України (Ukrainian National Pavilion Organic Ukraine Business Hub, який організовує Громадська спілка «Органічна Україна» за підтримки проєкту USAID CEP) та втретє стенд органічних ягідних підприємств за підтримки проєкту технічної допомоги International Trade Centre (ITC), де українську органічну продукцію, сертифіковану відповідно до органічного законодавства ЄС, представлять експортери органічної продукції з України.

В рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), буде організовано онлайн-тур для представників державного сектору України (Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Державна установа «Офіс з просування експорту України», Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»), учасників Органічної Ініціативи тощо.

В рамках проєкту USAID АГРО Асоціація «Ягідництво України» організовує серію тренінгів для органічних експортерів для підготовки до участі у виставці «Біофах»: 01.02.2021 р. 2021 р.  «Як брати участь в онлайн виставці», 09.02.2021 р.«Підготовка та проведення переговорів під час виставки», 15.02.2021 р.«Робота з онлайн платформою Biofach».

Органічний вебпортал OrganicInfo.ua акредитовано як ЗМІ на виставці «Біофах eSpecial 2021». Він буде висвітлювати різну корисну і важливу інформацію щодо органічного світового ринку, самої виставки та участі українських органічних експортерів, надавачів послуг та представників державного сектору України.

Відвідувачі зможуть взяти участь в онлайн-заходах, що проводяться в рамках виставки, ознайомитися із виробничо-збутовими ланцюгами органічної сільськогосподарської продукції для подальшого розвитку органічного сектору в Україні. А також матимуть можливість онлайн-відвідування стендів різних країн та компаній, призначити та провести онлайн-зустріч з експонентами. Робоча мова на виставці – англійська/німецька.

Придбати квитки на найбільшу міжнародну виставку органічної продукції «Біофах eSpecial 2021» можна за посиланням.

Пориньте в органічний світ на Біофах 2021!