Загальні положення та умови для заходів

Сфера застосування

Ці загальні положення та умови поширюються на всі заходи, що організовує Програма QFTP. Усі послуги, які надаються в контексті зустрічі, мають відповідати цим Загальним положенням і умовам. Реєструючись, ви погоджуєтесь з цими Положеннями та умовами.

 

Укладення договору

Після реєстрації на зустріч ви отримаєте підтвердження електронною поштою.

 

Зміна програми, місця чи часу зустрічі

(1) Організатор має право змінити місце та/або час зустрічі або скасувати її, якщо на це є вагомі підстави. В такому разі учасники мають право скасувати свою участь.

(2) В разі виникнення обставин непереборної сили, наприклад, війни, заворушень, природної катастрофи, пожежі, страйку, блокади, саботажу з боку третіх сторін, офіційних наказів тощо, жодна зі сторін не може нести відповідальність за затримку чи невиконання договору внаслідок настання таких обставин непереборної сили.

(3) Організатор зберігає за собою право вносити зміни в програму.

 

Відповідальність

Незалежно від правових підстав, організатори несуть відповідальність лише за фінансові та матеріальні збитки, що виникли внаслідок зумисних дій або недбальства. Організатори не несуть відповідальність за: нещасні випадки, які сталися на зустрічі, по дорозі на зустріч чи з неї, крадіжку чи пошкодження будь-яких речей.

 

Захист даних

(1) Ви можете реєструватися на заходи Програми QFTP онлайн. Для цього учасників можуть просити надати наступні дані: ім’я, прізвище, назву організації, посаду, адресу електронної пошти, номер телефону. Нам потрібні ці дані для реєстрації вашої онлайн заявки для участі в обраному заході і для забезпечення вашої участі в ньому. Більш детальні дані, особливо відмічені дані, надаються добровільно і використовуються для оптимізації змісту заходу і для забезпечення додаткових даних для контакту з вами. Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду на надання даних, вказаних в попередньому реченні.

(2) Правовою основою для цього є наш законний інтерес запропонувати вам варіант онлайн заявки для участі в нашому заході відповідно до Ст.6 абз. 1 п. 1 пп.f Загального регламенту про захист персональних даних та Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297-VI. Дані не передаватимуться третім особам і не використовуватимуться у будь-який інший спосіб.

(3) В рамках послуги подачі заявки ви добровільно обираєте варіант розкриття ваших даних з метою налагодження контактів. Ваші дані (ім’я, прізвище, назва організації, адреса, номер телефону та адреса електронної пошти) зазначаються в переліку учасників, який ми надішлемо іншим учасникам електронною поштою або передамо особисто. Ваші дані вносяться в перелік учасників на підставі вашої згоди. Ваші дані не використовуватимуться з будь-якою іншою метою, аніж складання переліку учасників. Згода на внесення до переліку надається окремо для кожного заходу, і її можна відкликати в будь-який час щодо майбутнього заходу.

 

Застосовне право та юрисдикція

(1) Положення законодавства України застосовуються виключно до всіх відносин в рамках договору.

(2) Місцем юрисдикції всіх скарг, пов’язаних з вашим замовленням, є м. Київ, Україна.

(3) Організатор також має право звертатися до суду іншої юрисдикції.

(4) Якщо будь-які окремі положення не мають сили або втрачають її, це не впливатиме на силу решти договору або цих Положень та умов.

 

Адреса

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»

Адреса: офіс 535, 190, вул. Харківське шосе, Київ, Україна, 02121

Сайт: www.qftp.org, Email: info@qftp.org