ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

Запрошуємо відвідати ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який відбудеться 19 вересня 2020 року з 10 до 19 год.

Через об’єктивні причини, цьогоріч локація для проведення заходу змінюється, тому радо чекатимемо Вас на території НК “Експоцентр України” (колишня ВДНГ), за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, центральна площа (біля фонтану, перед павільйоном №1).

Організатором заходу виступає Федерація Органічного Руху України, за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» та проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства».

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів продемонструє досягнення вітчизняного органічного сектору, стане символічним містком, який поєднує безпосереднього органічного виробника із споживачем.

Виробники з усієї України запропонують сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло та ще багато чого іншого!

На вас чекають дегустації органічних продуктів, можливість насолодитися приготованими з органічних інгредієнтів смаколиками.

Запрошуємо відвідати ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів і на практиці перевірити смак та якість органічної продукції!

Додаткова інформація за тел. (044) 425-55-25 або ел.поштою: organicofu@gmail.com