Запрошуємо взяти участь в онлайн-тренінгу «Органічний модуль», що присвячений органічному законодавству ЄС 2018/848, яке вже впроваджується з 01.01.2022 в ЄС та має бути впроваджено найближчим часом в третіх країнах.

До участі в 1-ому модулі запрошуються надавачі послуг, учасники органічного сектору України (в т.ч. громадських організацій, консультантів тощо). Зареєструйтеся та завантажте програму.

До участі в 2-ому модулі запрошуються держслужбовці на національному рівні (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужба (зокрема головні управління Держпродсподживслужби в областях), ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»), держслужбовці на обласному, районному та міському рівнях (обласні державні адміністрації, районні державні адміністрації, міські ради тощо). Зареєструйтеся та завантажте програму

До участі в 3-ому модулі запрошуються суб’єкти господарювання (виробників/ переробників/ трейдерів), які здійснюють органічне виробництво згідно із органічним законодавством ЄС та суб’єкти господарювання, які планують вести органічне виробництво згідно із органічним законодавством ЄС. Зареєструйтеся та завантажте програму

Місце проведення всіх модулів: платформа Zoom (посилання буде надіслано після реєстрації).

Організатори та партнери:

Цей тренінг організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та органом сертифікації «Органік Стандарт» у співпраці з ГС «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).