Запрошуємо взяти участь в онлайн-тренінгу «Органічний модуль», що присвячений органічному законодавству України. Під час онлайн-тренінгу «Органічний модуль» ви дізнаєтесь все про законодавство України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

До участі в 1-ому модулі запрошуються надавачі послуг, учасники органічного сектору України (в т.ч. громадських організацій, консультантів тощо). Зареєструйтеся та завантажте програму модуля.

До участі в 2-ому модулі запрошуються виробники, переробні підприємства, експортери та трейдери. Зареєструйтеся та завантажте програму модуля.

До участі в 3-ому модулі запрошуються держслужбовці на обласному, районному та міському рівнях (наприклад, для обласних державних адміністрацій, головних управлінь Держпродсподживслужби в областях, районних державних адміністрацій, міських рад тощо). Зареєструйтеся та завантажте програму модуля.

Місце проведення всіх модулів: платформа Zoom (посилання буде надіслано після реєстрації).

Організатори та партнери:

Цей тренінг організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та органом сертифікації «Органік Стандарт» у співпраці з ГС «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).