Вітаємо усіх та дякуємо Міністерству аграрної політики та продовольства України за цей важливий етап впровадження українського органічного законодавства – запуск Державного реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції і включення першого органу сертифікації до цього Реєстру!

https://minagro.gov.ua/napryamki/organichne-virobnictvo/reyestri-u-sferi-organichnogo-virobnictva-obigu-ta-markuvannya-organichnoyi-produkciyi

Дякуємо за плідну спільну багаторічну роботу Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, учасників органічного сектору України та міжнародних проектів технічної підтримки в рамках Міністерської органічної робочої групи!

Вітаємо перший орган сертифікації “Органік Стандарт” із отриманням акредитації та внесенням до Державного реєстру органів сертифікації!

Відтепер Органік Стандарт може проводити сертифікацію відповідно до українського органічного законодавства.

З нетерпінням чекаємо на полицях українських магазинів перші органічні продукти, сертифіковані відповідно до українського органічного законодавства та марковані державними логотипом для органічної продукції!

Успіхів органічному сектору України!