Запрошуємо приєднатися до онлайн-заходу «Експорт органічної продукції в умовах війни», який відбудеться  23 червня 2022 року з 10:30 до 14:00. 

Незважаючи на військові дії та загрози у нашій державі, Україна продовжує робити значний внесок у забезпечення світової продовольчої безпеки – активно триває посівна кампанія 2022, розробляють альтернативні логістичні маршрути для постачання української аграрної продукції за кордон, Єврокомісія скасовує мита і квоти на український експорт, а також усуває додаткові заходи контролю щодо органічної продукції з України, що впроваджувалися у 2015-2021 роках.

Розвиток органічного ринку залишається одним з пріоритетів аграрної політики України. Тож запрошуємо представників органічного сектору долучитись до міжнародного онлайн-заходу за участі представників уряду України, українських та міжнародних експертів, представників бізнесу.

Головні теми:

  • Посівна кампанія 2022 в умовах воєнного стану: перебіг та прогнози.
  • Представлення міжнародній бізнес-спільності актуальної інформації щодо експортних можливостей українських виробників органічної продукції.
  • Державні програми підтримки та напрацювання українського уряду щодо альтернативних логістичних маршрутів для експорту.
  • Перспективи експорту органічної продукції та пошук партнерів.
  • Історії успіху співпраці українських виробників органічної продукції та міжнародних покупців протягом останніх місяців.

Якщо у вас виникли додаткові запитання – звертайтеся до Наталі Бабаніної, менеджерки проєкту Офісу з розвитку підприємництва та експорту – nbabanina@epo.org.ua

Проглянути програму заходу та зареєструватися можна на сторінці організатора за посиланням.

Захід організований ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес, органом сертифікації «Органік Стандарт» та Органічною ініціативою за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D).