Для чого потрібен та чим може допомогти сюрвеєр

Для чого потрібен та чим може допомогти сюрвейєр? На що звернути увагу органічному експортерові? Експертні дзвінки онлайн Organic 2020

Чекайте на зустріч з експертами вже у вівторок 4 серпня, традиційно о 17:00 та беріть участь у розіграші від органічного виробника Big Blue!

Гості заходу:

Артур Спектор – Комерційний директор ТОВ «БЛЕК СІ СЮРВЕЙ» 

Робота з органічними виробниками/експортерами є однією з пріоритетних цілей компанії. Одним з основних напрямків робіт компанії БСС є інспекції органічних товарів та допомога в проходженні сертифікації продукції відповідно до міжнародних стандартів EU, NOP та ін. Завдяки тісній співпраці з органами сертифікації компанія проводить регулярні відбори зразків органічної сільськогосподарської продукції, а також відбір зразків ґрунту та зеленої маси у клієнтів з України, Росії та Казахстану. 

Сергій Галашевський – Директор ТОВ «Органік Стандарт» – перший український сертифікаційний орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва  та обігу органічної продукції

Ви почуєте поради від практиків щодо правильної організації органічної торгівлі.

  1. Приєднуйтеся до серії експертних дзвінків онлайн.
  2. Дізнавайтеся як покращити торгівлю в органічному напрямку.
  3. Підтримуйте малих, та
  4. Вигравайте органічні смаколики від українського виробника!

Дата

04 Сер 2020
Термін дії закінчився!

Час

17:00

Більше Інформації

Приєднатися до трансляції

Розташування

Facebook Live

Організатор

Марія Махновець - Консалтинг для органік бізнесу за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»