INCOTERMS 2020 та арбітраж в органічній торгівлі. На яких умовах будувати торгівлю органічному експортерові?

INCOTERMS 2020 та арбітраж в органічній торгівлі. На яких умовах будувати торгівлю органічному експортерові? Експертні дзвінки онлайн Organic 2020

Наступний експертний дзвінок, у вівторок 20.10.20 о 17:00 присвячений темі: INCOTERMS 2020 та арбітраж в органічній торгівлі. На яких умовах будувати торгівлю органічному експортерові?

  • Чим відрізняються нові базиси Incoterms 2020 від минулих?
  • З якими кейсами частіше за все стикається орган сертифікації?
  • Як максимально врахувати всі ризики під час постачань органічної продукції за кордон та побудувати довірчі відносини з Вашим імпортером?
  • Що таке арбітраж?
  • Як діяти, якщо неможливо врегулювати спір по контракту лише переговорами, які заводять в глухий кут?

Ці та інші питання розкриють наші гості-експерти:

Ірина Якімовська – юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal.  Юридична фірма Interlegal з 1995 року практикує в сферах Transport, Shipping та International Trade. Компанія пишається, що за її участі більше 70% проблемних ситуацій завершуються досудовим урегулюванням.

Вікторія Васильченко  – керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності компанії «Арніка Органік». Арніка Органік — виробник та експортер власно вирощеної органічної продукції, сертифікованої за міжнародними, національними та приватноправовими стандартами органічного виробництва. Компанія є однією з лідерів в експорті органічної продукції з України та постачає власну органічну продукцію в більше ніж 15 країн світу різними видами транспорту.

Юлія Галашевська – керівник відділу експорту, ТОВ «Органік Стандарт». Перший український орган сертифікації, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, ТОВ «Органік тандарт» був створений в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» у 2007 році. Наразі компанія здійснює сертифікацію у всіх регіонах України та в Республіці Білорусь, крім того проводить інспекційні роботи в Казахстані в партнерстві з міжнародними органами сертифікації.

Модератор – Марія Махновець, консультант з міжнародної торгівлі органічною агропродукцією.

  1. Приєднуйтеся до серії експертних дзвінків онлайн.
  2. Дізнавайтеся як покращити торгівлю в органічному напрямку.
  3. Підтримуйте малих, та
  4. Вигравайте органічні смаколики від українського виробника!

Дата

20 Жов 2020
Термін дії закінчився!

Час

17:00

Більше Інформації

Приєднатися до трансляції

Розташування

Facebook Live

Організатор

Марія Махновець - Консалтинг для органік бізнесу за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені