Міжнародна виставка органічних продуктів «БіоФах 2022»

З 26 до 29 липня 2022 року у м. Нюрнберг (Німеччина) проходитиме 33-я міжнародна торговельна виставка органічних харчових продуктів «БіоФах 2022».

В минулому році захід відбувся онлайн, проте все ж зібрав більше 13 тисяч зареєстрованих учасників з 136 країн світу, серед яких була і Україна. Так, 22 українські органічні компанії презентували свою органічну продукцію на виставці.

Незважаючи на умови, в яких наразі перебуває країна у зв’язку з військовою агресією російської федерації, українська органічна продукція все ж буде розміщена на Національному павільйоні України «Organic Ukraine Business Hub», який займатиме площу 136 кв. м.

Організаторами павільйону виступають Громадська спілка «Органічна Україна» у партнерстві з Мінагрополітики, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D), а також проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA).

Також планується візит української офіційної делегації. Зокрема, представники Мінагрополітики, Мінекономіки та ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» візьмуть участь у заходах, що проходитимуть в рамках міжнародної торговельної виставки органічних продуктів «БіоФах 2022». Метою поїздки офіційної делегації є презентація України на міжнародному рівні, надання міжнародній спільноті актуальної інформації про поточний стан органічного сектору в Україні та експортні можливості українських виробників органічної продукції в умовах війни, участь у робочих зустрічах та побудова довгострокового партнерства із представниками міністерств різних країн, міжнародними організаціями, учасниками органічного ринку, розгляд виробничо-збутових ланцюгів органічної сільськогосподарської продукції для подальшого розвитку органічного сектору в Україні

У всьому світі попит на органічну продукцію щороку зростає, тому проведення заходів з популяризації органічного виробництва для обміну досвідом та налагодження міжнародної співпраці є як ніколи є актуальним.

Детальна інформація щодо виставки розміщена за посиланням – https://www.biofach.de.

Дата

26 - 29 Лип 2022
Термін дії закінчився!

Час

09:00 - 18:00

Розташування

Nürnberg, Germany
NürnbergMesse
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені