Онлайн семінар «Грантове та державне фінансування для органічних агровиробників та переробників»

Онлайн семінар «Грантове та державне фінансування для органічних агровиробників та переробників» складається з 2 модулів, які відбудуться 17 та 24 червня.

Ви дізнаєтеся:

де і як шукати інформацію про грантові можливості;

які гранти чи державна підтримка відкриті для виробників зараз та рекомендації щодо їх отримання;

як правильно заповнити грантову заявку, щоб грантова комісія прийняла рішення на вашу користь.

Окрім цього, кілька органічних виробників поділяться своїм практичним досвідом роботи грантовими програмами як державними, так і приватними.

Повна версія програми (обох модулів) доступна за посиланням.

Участь для органічних сертифікованих виробників безкоштовна! Для всіх інших агровиробників та переробників вартість участі складає 500 грн.

Реєстрація обов’язкова!

Організатор семінару: навчальний проєкт «Органік Бізнес»

Детальна інформація: + 380 67 103 9694, e-mail: obusinessukraine@gmail.com.

Цей семінар організовано за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

24 Чер 2023
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 13:30

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Навчальний проєкт «Органік Бізнес»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені