Пакування та маркування органічної продукції на експорт: Тренди та вимоги 2020. Експертні дзвінки онлайн Organic 2020

Не пропустіть завершення осіннього сезону експертних дзвінків 27.10.20 о 17:00 !

Завершуємо серію жовтневих експертних дзвінків у наступний вівторок 27.10.20 о 17:00 не менш цікавою за попередні темою:

Пакування та маркування органічної продукції на експорт: Тренди та вимоги 2020

  • Чому одні товари продаються швидше за інші, та як їм у цьому допомагає упаковка?
  • Які тренди у пакуванні сьогодні спостерігаються у світі?
  • Де шукати вимоги до пакування та маркування перед тим, як плануєш експорт органічної продукції?
  • Як експортувати органічну молочну продукцію з України та тримати марку

Для відповідей на ці запитання наш партнер запросив експертних гостей:

Ольгу Гвоздьову – керівницю відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту». Стратегічна мета Офісу з просування експорту – підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на зовнішніх ринках шляхом: розвитку експортних компетенцій українського бізнесу; промоції українських товарів та послуг за кордоном; надання допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.​

Сергія Маліцького – менеджера ЗЕД ТОВ “Органік Мілк”. Компанія ТОВ “Органік Мілк” має повний завершений цикл виробництва – від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання. Сучасний фермерський комплекс європейського зразка та новітній високотехнологічний молокопереробний завод дозволяють досягати показників найвищої якості продукції. Вся сировина, яка використовується на заводі ТОВ “Органік Мілк” – це молоко, вироблене на органічних фермах компанії. Воно є сертифікованим відповідно до органічних стандартів та успішно експортується за кордон.

Модератор – Марія Махновець, консультант з міжнародної торгівлі органічною агропродукцією.

  1. Приєднуйтеся до серії експертних дзвінків онлайн.
  2. Дізнавайтеся як покращити торгівлю в органічному напрямку.
  3. Підтримуйте малих, та
  4. Вигравайте органічні смаколики від українського виробника!

Дата

27 Жов 2020
Термін дії закінчився!

Час

17:00

Більше Інформації

Приєднатися до трансляції

Розташування

Facebook Live

Організатор

Марія Махновець - Консалтинг для органік бізнесу за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені