ПОСТ-коронавірус. Вплив пандемії на поведінку споживачів в різних країнах і звички в бізнесі. Як це вплине на торгівлю (в тому числі органічними продуктами) з Україною?

ПОСТ-коронавірус. Вплив пандемії на поведінку споживачів в різних країнах і звички в бізнесі. Як це вплине на торгівлю (в тому числі органічними продуктами) з Україною? Експертні дзвінки онлайн Organic 2020

Хочете дізнатися як органічний бізнес та споживачі у світі адаптуються до нових реалій? Практики розповідатимуть про найактуальніші тренди у сфері торгівлі органічними продуктами та ви почуєте як компанії пристосовуються до “new normal”.

Гості заходу: 

Ольга Гвоздьова – керівник відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту».  Стратегічна мета Офісу з просування експорту  – підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на зовнішніх ринках шляхом: розвитку експортних компетенцій українського бізнесу; промоції українських товарів та послуг за кордоном; надання допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.​

Олександр Неміровський – CEO в Global Transport Investments Ltd (GTI) – GTI (http://gtinvestments.net) – інвестиційно-керуюча компанія, що працює в сфері транспорту та логістики (36 компаній в 10 країнах світу).

Сергій Кузьменко – Директор з виробництва ORGANIC, ТОВ «УКРОЛІЯ». Компанія експортує власну продукцію в більш ніж 50 країн світу та є одним з найбільших постачальників органічної соняшникової олії з України.  Сьогодні компанія обрала пріоритетним напрямком бізнесу створення продуктів з доданою цінністю в сегменті професійних кулінарних та високоолеїнових органічних олій й представлена торговими марками традиційної соняшникової олії «ДИКАНЬКА», а також професійною високоолеїновою олією EFFO і органічною соняшниковою під брендом GARNA organica.

Дата

11 Сер 2020
Термін дії закінчився!

Час

17:00

Більше Інформації

Приєднатися до трансляції

Розташування

Facebook Live

Організатор

Марія Махновець - Консалтинг для органік бізнесу за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені