Практичний тренінг «Виготовлення кубейської бринзи за традиційним рецептом»

В селі Кубей (Кубейської громади) буде проведено практичний тренінг «Виготовлення кубейської бринзи за традиційним рецептом». Учасниками заходу стануть жителі села Кубей та представники ВПО.

Мета заходу – провести для сільських жителів Кубейської громади, родин ВПО, яких прийняла громада, практичний тренінг з навчання прийомів виготовлення кубейської бринзи з коров’ячого молока, щоб жителі села мали можливість збільшити термін зберігання кисломолочних продуктів, отримати вищу додану вартість від їхнього виробництва та підвищити економічну сталість сільської громади.

Дата проведення: 28 травня 2023 р.

Час проведення: 10:00-17:00

Місце проведення: с. Кубей, вул. Русєва, 2-г, на виробничій базі кооперативу СОК «РЕСУРСКОМПАНІ КУБЕЙ»

Програма заходу

 

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному і молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

28 Тра 2023
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 17:00

Розташування

На виробничій базі кооперативу СОК «РЕСУРСКОМПАНІ КУБЕЙ»
вул. Русєва, 2 Г, с. Кубей, Кубейська громада, Болградський р-н, Одеська обл., Україна

Організатор

СОК «РЕСУРСКОМПАНІ КУБЕЙ»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»