Вебінар “Результати дослідження ставлення українських споживачів до органічних товарів”

Об’єднання «Органічна ініціатива» в рамках підготовки комплексної комунікаційної кампанії, спрямованої на кінцевого споживача для популяризації органічної продукції в Україні, провело масштабне дослідження українців щодо ставлення до органічних продуктів.
На вебінарі виробникам будуть презентовані дані дослідження та будуть надані рекомендації, як ці дані можна використовувати для створення ефективної комунікації органічних брендів.
Учасники презентації семінару дізнаються про:

Ключові сегменти споживачів органіки та особливості їх поведінки в категорії

Важливі драйвери вибору органіки, які є в основних сегментів споживачів

Бар’єри сприйняття та критерії вибору органічних продуктів

Стереотипи та помилкові судження споживачів відносно органічної продукції

Важливий бонус події: виробники отримають практичні рекомендації від маркетинг-консультанта об’єднання «Органічна ініціатива» Михайла Черняка щодо того, як дані дослідження можна використовувати для створення ефективної комунікації брендів на території «органіка» та healthy food.

Для участі в події, будь ласка, зареєструйтеся: https://forms.gle/8DPyZ7tNdac774hn6
Увага: участь лише для співробітників компаній – виробників сертифікованої органічної продукції.
Участь безкоштовна!
Дослідження провели фахівці дослідницької компанії MZ Hub серед жителів 5 найбільших міст України: Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Харків.
Дослідження та подія відбуваються за фінансової підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

 

Дата

05 Лис 2020
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 12:30

Більше Інформації

Реєстрація на захід