Об’єднанням ключових учасників органічного сектору України «Органічна Ініціатива» ініціювало грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні».

Мета грантової програми – підтримка виробників органічних продуктів, збереження та посилення спроможності органічного сектору України у середньо- та довгостроковій перспективі.

Учасниками грантової програми можуть стати оператори органічного ринку, надавачі послуг, громадські організації та спілки, що працюють у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції – юридичні особи резиденти України.

Подати заявку на підтримку

  • 1 етап. Термінова підтримка органічних виробників, які постраждали від російського вторгнення з 24 лютого 2022 року, для проведення сертифікації у 2022 році.

Виробники повинні надіслати запит (форма заявки та бюджету) про надання термінової підтримки не пізніше 15 травня 2022 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.
З додатковими питаннями можна звернутись до Наталії Чоловської, президентки ЛМГО «Екотерра» за тел. +38 050 430 76 23.

Максимальний розмір підтримки в рамках 1 етапу програми складатиме 70 тис. грн (близько 2 250 швейцарських франків).

  • 2 етап. Цей етап програми буде спрямований на посилення спроможності органічного сектору, підтримку органічних операторів та розвиток органічного ринку в Україні.

Важливим на цьому етапі є створення передумов для подальшого розвитку органічного сектору. Надаватиметься підтримка ініціатив, що сприятимуть відновленню економічної спроможності операторів та надавачів послуг органічного ринку.

Максимальний розмір підтримки в рамках 2 етапу грантової програми складатиме 5 тис. швейцарських франків у гривневому еквіваленті.

Терміни проведення 2 етапу програми будуть оприлюднені окремо і залежатимуть від доступних коштів. 

Більш детальна інформація про грантову програму.

 

Довідково:

Перший етап програми реалізуються Органічною Ініціативою за підтримки:

Програмою QFTP виділено 38 тис. швейцарських франків на підтримку грантової програми.

Програмою OT4D виділено 75 тис. швейцарських франків на підтримку грантової програми.