Політика конфіденційності

Загальна інформація

Захист ваших персональних даних має важливе значення для нас. Тому ми просимо уважно прочитати наступну інформацію щодо політики конфіденційності. Мета цієї політики – повідомити про причину та обсяг обробки ваших даних під час відвідування нашого веб-сайту. Якщо у вас виникають додаткові питання, будь ласка, зверніться до розпорядника.

На цій веб-сторінці використовується шифрування SSL або TLS для захисту передачі персональних даних та іншого конфіденційного вмісту (наприклад, замовлень або запитів контролера). Ви можете розпізнати зашифроване з’єднання за допомогою символьного рядка «https://» та символу блокування у рядку вашого браузера

Назва і адреса розпорядника

Розпорядником в значені Статті 4 п. 7 Загального регламенту ЄС щодо захисту персональних даних є:
офіс 535, 190, вул. Харківське шосе, Київ, Україна, 02121

Контакти:
Тел. +38 (098) 819-39-87

e-mail: info@qftp.org

Ваші права

(1) Відповідно до законів, що застосовуються, ви маєте різні права щодо управління своїми персональними даними:

 • Право отримувати інформацію та доступ до неї
 • Право просити про внесення поправок
 • Право на видалення даних («право на забуття»)
 • Право просити про обмеження обробки даних
 • Право на перенесення даних
 • Право на заперечення
 • Право відкликати надану згоду

Якщо ви хочете заявити ці права, будь ласка, надішліть запит електронною чи звичайною поштою на адресу, що зазначена вище.

(2) Ви також маєте право надіслати скаргу контролюючому органу про обробку ваших персональних даних.

Збір персональних даних під час відвідування нашого сайту

(1) Коли ви використовуєте наш веб-сайт лише для ознайомлення, тобто ви не реєструєтесь чи будь-яким іншим чином не надаєте нам свої дані, ми збираємо лише дані, які ваш браузер передає на наш сервер (так звані “файли журналу сервера”). Якщо ви хочете відвідати наш сайт, ми збираємо наступну інформацію, яка необхідна для нас з технічної точки зору для відображення сайту та для забезпечення стабільності, функціонування та безпеки нашого сайту:

 • відвідування нашого сайту
 • використані IP-адреси
 • дата і час доступу
 • часовий пояс відносно Грінвічу (GMT)
 • стан доступу /код статусу HTTP
 • кількість переданих даних в байтах
 • веб-сайт з якого ви зайшли на сайт (джерело/посилання)
 • використаний браузер
 • використана операційна система
 • інтерфейс мова та версія ПЗ браузера.

(2) Правова підстава для цього –наше законне право на забезпечення безперебійного з’єднання та комфортного використання веб-сайту, а також створення можливості оцінки безпеки та стабільності системи та задоволення інших адміністративних потреб відповідно до вимог Ст. 6, абз. 1 речення 1 Загального регламенту ЄС щодо захисту персональних даних.

(3) Дані не передаються і не використовуються у будь-який інший спосіб.

Файли “сookies” (куки)

(1) Як і багато інший сайтів, ми також використовуємо так звані куки. Куки – це невеличкі текстові файли, що зберігаються на вашому жорсткому диску і через які певна інформація перетікає до установи, що розміщає куки (в цьому випадку це ми). Куки не можуть управляти програмами чи переносити віруси на ваш комп’ютер. Їх мета – зробити веб-сайт більш зручним у використанні і ефективним для користувачів і дозволити використовувати певні функції. При використанні цих спільних даних і інформації ми не робимо жодних висновків щодо особи, якій належать дані. Ця інформація необхідна лише для правильної передачі змісту нашого сайту. Тому ми проводимо оцінку таких даних та інформації, що збираються анонімно, зі статистичною метою, а також для підвищення захисту даних і безпеки даних в нашій компанії, щоб забезпечити оптимальний рівень захисту персональних даних, які ми обробляємо. Якщо певні куки обробляють персональні дані, то така обробка здійснюється відповідно до Статті 6 абз. 1 Загального регламенту ЄС щодо захисту персональних даних.

(2) Цей сайт використовує наступні типи кук: Транзитні куки (див. п. a) Постійні куки (див. п. б) Флеш-куки (див. п. в)

а) Транзитні куки, особливо так звані сеансові куки, автоматично видаляються, коли ви закриваєте браузер. Ці куки зберігають ідентифікатор сесії, за допомогою якого різні запити вашого браузера можна присвоїти об’єднаному сеансу. Це дозволяє розпізнавати ваш комп’ютер, коли ви повертаєтесь на наш сайт. Сеансові куки видаляються, коли ви виходите зі свого облікового запису чи закриваєте браузер.

б) Постійні куки автоматично видаляються через визначений період, що може бути різним залежно від куків. Ці куки залишаються на вашому пристрої і дають можливість нам чи нашим партнерам (куки третіх сторін) розпізнавати ваш браузер під час наступного візиту. Ви можете видалити куки у своєму браузері в будь-який час.

в) Використовувані флеш-куки реєструються вашим флеш-плагіном. На вашому пристрої також зберігаються об’єкти пам’яті HTML5. Ці об’єкти зберігають необхідні дані незалежно від вашого браузера і не мають автоматичної дати закінчення терміну дії. Якщо ви не хочете, щоб флеш-куки обробляли ваші дані, вам потрібно встановити відповідне розширення, наприклад Better Privacy для браузера Mozilla Firefox чи Adobe Flash killer cookie для Google Chrome. Ви можете попередити використання об’єктів пам’яті HTML5, обравши режим приватності у своєму браузері. Ми також рекомендуємо регулярно видаляти куки та історію браузера вручну.

(3) Ви можете змінювати налаштування вашого браузера відповідно до своїх побажань і, наприклад, відхиляти куки третіх сторін чи всі куки. Ви також можете обрати функцію сповіщення, коли встановлюються куки, і ви можете самі вирішувати, приймати їх чи ні. Кожен браузер по-своєму керує налаштуваннями кук. Це описано в розділі «допомога» кожного браузера, де пояснюється, як ви можете змінити свої налаштування кук. Ви знайдете їх для відповідних браузерів за посиланнями:

Будь ласка, зазначте, що функціональні можливості нашого веб-сайту можуть бути обмежені, якщо куки не приймаються.

Додаткові функції та пропозиції нашого сайту

(1) Окрім використання нашого веб-сайту з виключно інформаційною метою, ми пропонуємо різноманітні послуги, якими ви можете скористатися, якщо цікаво. З цією метою вам потрібно надати більш детальні персональні дані, які ми використовуємо для виконання відповідних послуг і до яких застосовуються зазначені вище принципи обробки даних. В деяких випадках ми користуємося послугами зовнішніх надавачів послуг для обробки ваших даних. Такі надавачі послуг були ретельно відібрані і уповноважені нами, вони зобов’язані дотримуватися наших інструкцій і ми їх регулярно перевіряємо.

(2) Також ми повідомимо вас у відповідній пропозиції про передачу ваших даних за межі Європейського Союзу (ЄС), Європейської економічної зони (ЄЕЗ) або України. Якщо рівень захисту даних в країні, де оброблятимуться дані, не відповідає застосовним нормативним положенням щодо захисту даних, ми забезпечимо в контракті, щоб захист ваших персональних даних завжди відповідав вимогам, встановленим у Швейцарії чи ЄС/ЄЕЗ, наприклад, шляхом внесення в контракт стандартних положень, встановлених ЄС.

(3) Зовнішні посилання: на нашому сайті ми даємо посилання на зовнішні ресурси (наприклад, соціальні мережі чи YouTube). Натиснувши на посилання ви будете перенаправлені на зовнішній сайт. В цьому разі застосовуватиметься політика конфіденційності відповідного сайту.

Електронна пошта

(1) Якщо ви надсилаєте нам запити електронною поштою, ваші дані зберігаються з метою відповіді на запит і на випадок виникнення додаткових питань. Вам потрібно надати своє ім’я і електронну адресу. Номер телефону та інші дані надаються за бажанням і допомагають полегшити комунікацію та звертатися до вас особисто. Такі дані зберігаються і використовуються виключно з метою відповіді на запит чи для встановлення контакту та технічного адміністрування. Правовою основою для обробки даних є наше законне право на надання відповіді на ваш запит відповідно до Статті 6, абз. 1 Загального регламенту ЄС щодо захисту персональних даних.

(2) Ваші дані видаляються, коли ваш запит остаточно вирішено і якщо немає жодних визначених законом зобов’язань щодо його зберігання, які б цьому заважали.

Карти Google

(1) На своєму сайті ми використовуємо компонент «Карти Google» від Google Inc. (1600 Амфітеатр Парквей, Маунтін-В’ю, Каліфорнія 94043 США) або, якщо ви мешкаєте в ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії, Гугл Айрленд Лімітед, Гордон Хауз, Берроу Стріт, Дублін 4, Ірландія (англ. Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland), (далі за текстом – “Google”) для візуального відображення географічної інформації. Під час відвідування сайту Google отримує інформацію, яку ви викликали з відповідної підсторінки нашого сайту. Також передаються дані, які необхідні з технічної точки зору (назва та URL-адреса вилученого файлу, дата і час вилучення, об’єм переданих даних, сповіщення про успішне вилучення (код відповіді HTTP), тип та версія браузера, операційна система, URL-адреса реферера (а саме, сторінка, яку раніше відвідали), IP-адреса та провайдер, що надсилає запит). Це не залежить від того, чи надає Google обліковий запис користувача, з якого ви зайшли, чи не існує облікового запису користувача.

(2) Якщо ви не погоджується з подальшою передачею ваших даних Google при використанні карт Google, ви можете скористатися можливістю повністю деактивувати веб-службу карти Google, вимкнувши додаток JavaScript у вашому браузері. В такому разі на цьому сайті не можна буде використовувати карти Google та відображення карт.

(3) Більш детальну інформацію ви можете знайти в інформації про захист даних Google за посиланням policies.google.com/privacy. Ви можете знайти інформацію про налаштування конфіденційності Google за посиланням safety.google/privacy/privacy-controls. Ви можете ознайомитися з умовами використання Google за посиланням policies.google.com/terms, додаткові умови використання карт Google знаходяться за посиланням https://www.google.com/intl/en-US_US/help/terms_maps.html.

Matomo (раніше – Piwik)

(1) Дані збираються і зберігаються на цьому сайті з використанням аналітичного програмного забезпечення Matomo (www.matomo.org), що надається InnoCraft Ltd., 150 Вілліс Стріт, 6011 Веллінгтон, Нова Зеландія (далі за текстом – «Matomo”) на основі нашого законного права на проведення статистичного аналізу поведінки користувача для оптимізації та з метою маркетингу відповідно до Ст. 6 абз. 1 Загального регламенту ЄС щодо захисту персональних даних. З такою ж метою з цих даних можна створити псевдоанонімний профіль користувача і оцінити його. Це можна зробити з використанням кук. Куки – це невеличкі текстові файли, які локально зберігаються в буферній пам’яті інтернет-браузера користувача. Серед іншого файли дають можливість розпізнати інтернет-браузер. Дані, що збираються за допомогою технології Matomo (в тому числі, ваша псевдоанонімна IP-адреса), обробляються на наших серверах. Інформація, що генерується куками, не використовується для персональної ідентифікації відвідувача сайті і не об’єднується з персональними даними власника псевдоніма.

(2) Ви можете відмовитися від використання кук, обравши відповідне налаштування у своєму браузері, якщо ви не погоджуєтесь на зберігання та аналіз таких даних, отриманих під час вашого візиту на сайт; проте ми б хотіли зазначити, що в такому випадку ви, можливо, не зможете скористатися всіма функціями цього веб-сайту. Потім ви також можете відмовитися від зберігання даних та їх використання в будь-який час одним натисканням кнопки мишки. В цьому випадку в вашому браузері зберігається так званий кук про відмову від використання (opt-out cookie), який означає, що Matomo не збирає жодних даних сесії. Будь ласка, зауважте, що повне видалення ваших кук означає, що файли opt-out cookie також будуть видалені і вам можливо знову доведеться їх активувати.

(3) Більш детальну інформацію і діючу політику конфіденційності Matomo можна знайти за посиланням https://matomo.org/privacy/

Відмова та відкликання дозволу на обробку ваших персональних даних

(1) Якщо ви погодилися на обробку ваших персональних даних, ви можете відкликати свою згоду в будь-який час у майбутньому. Таким чином ваші дані більше не оброблятимуться з погодженою метою.

(2) Якщо ваші дані обробляються на основі зваження інтересів відповідно до вимог Статті 6 абз. 1 речення 1 Загального регламенту ЄС щодо захисту персональних даних. Ви можете відмовитися від цього, якщо у вас є особливі причини не дозволяти обробку даних.

(3) У вас також є можливість відмовитися від обробки ваших даних з метою прямого маркетингу. Таким чином ваші дані більше не оброблятимуться з метою прямої реклами.