Починаючи з 2002 року посольство Швейцарії підтримує розвиток органічного ринку в Україні шляхом впровадження різноманітних проєктів технічної допомоги. Швейцарсько-українські проєкти об’єднують свої зусилля, щоб принести якомога більше користі задля розвитку потенціалу виробників органічної продукції в Україні.

Так, швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарії співпрацює з проєктом «Розвиток доступу аграрного сектору України до ринків капіталу», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) за підтримки Швейцарії і має на меті покращення доступу до фінансування для сільськогосподарського сектору України через популяризацію та посилення використання аграрних розписок як інструменту агрофінансування з подальшою підготовкою інструменту як класу активів для сек’юритизації.

Попри повномасштабну війну органічні компанії скористалися аграрними  розписками, отримавши кошти під заставу своїх органічних сільськогосподарських культур за період 2022- 2023 років:

Кредиторами, які надавали аграрні розписки, виступили: АТ «ОТП БАНК», ТОВ «АДАМА Україна», ТОВ «СИНГЕНТА», АТ «БАНК АЛЬЯНС», та інші.

Інформація про те, як працювати з аграрними розписками, доступна за посиланням.

Якщо Вам цікаво дізнатися про аграрні розписки та скористатися цим фінансовим інструментом, будь ласка, завітайте на офіційну фейсбук сторінку Аграрні розписки або контактуйте з керівником ДП «Аграрні реєстри», Лазурко Денис Сергійович за тел. +38-067-950-68-85 або на e-mail: admindp@agroregisters.com.ua