В рамках оновленого Плану екстреного реагування Програми QFTP на період 01.07.2022 – 31.12.2022, одним із пріоритетів є підтримка спроможностей локальних надавачів послуг у сфері функціонального дорадництва, зокрема через підтримку та спільну організацію діяльності з поширення знань та обміну компетенціями.  

З цією метою запрошуємо надавачів послуг у молочному секторі приєднатися до Третьої координаційної зустрічі, що відбудеться 18 серпня 2022 року о 15:00 у форматі онлайн. Під час зустрічі буде роз’яснено особливості процедури подання заявок на підтримку та надано відповіді на питання.

Для приєднання до заходу просимо Вас зареєструватись за посиланням.

З концептуальним підходом до пріоритезації та відбору заявок на підтримку надавачів послуг у молочному секторі Програмою QFTP можна ознайомитися за посиланням.

Довідково: дорадники, консультанти, представники галузевих асоціацій, лабораторій, навчальних та консультативних центрів, усі, хто допомагає розвиватися молочному сектору у напрямі до вищої якості та доданої вартості – це надавачі послуг. 27 травня 2020 р. QFTP розпочала онлайн опитування надавачів послуг з метою створення мережі знань та компетенцій в молочному секторі.  Якщо раніше Ви не брали участі у координаційних зустрічах Програми та не співпрацювали з Програмою, просимо Вас також приділити 15-20 хвилин для заповнення опитувальника: https://survey.fibl.org/index.php/697664?lang=uk.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.