Українські експортери органічних харчових продуктів вперше в рамках колективної експозиції  беруть участь у міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів «Organic & Natural Expo Middle East», що відбувається в м. Дубай (ОАЕ) з 6 до 8 грудня 2021 року.

Під час 3-денного заходу всі відвідувачі мають чудову нагоду зустрітися з 7 українськими виробниками органічних ягід, олії, злаків, фруктів, молочних продуктів, снеків та бобових, які сертифіковані за основними органічними стандартами, а також знайти нових постачальників, дізнатися про можливості та сильні сторони органічного ринку України.

Колективна експозиція України знаходиться у павільйоні 6, стенд EO1A.

Запрошуємо ознайомитися із каталогом українських органічних виробників – експонентів, серед яких:

  1. ВП «Технології здоров’я», ТОВ (Honey Energy: органічний медовий амарант).
  2. Катанзаро Євразія, ТОВ (Альта Країна: органічні заморожені ягоди, сублімовані ягоди, концентрат фруктового соку, сушені гриби).
  3. Лікберрі, ТОВ (LiQberry: органічні ягідні пасти).
  4. Інтерагроком СФ, ПП (органічні яблучний концентрат, яблучне пюре, яблучні чіпси, нарізані та очищені, заморожені ягоди (бузина, малина, обліпиха, ожина)).
  5. Органік мілк, ТОВ (Organic Milk: органічні йогурт, сметана, сир, кисломолочний сир, сиркова маса, вершки, молоко, айран, кефір, масло, ряжанка).
  6. Органік оригінал, ТОВ (Екород: органічний перероблений зерновий продукт: різноманітні види муки, крупи, бобові, кукурудзяні палички з сублімованими ягодами).
  7. Укролія, ТОВ (Garna Organica: органічна соняшникова олія).

Виставка «Organic & Natural Expo Middle East» – це єдина торговельна подія на Близькому Сході, присвячена органічним та натуральним харчовим продуктам. Захід проходить під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість познайомитись з покупцями із країн Близького Сходу.

Колективна експозиція реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з громадською організацією «Unite Ukraine» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), за підтримки Європейської мережі підприємств EEN.

Фінансування проєкту здійснюється за підтримки уряду Швейцарії, Європейської мережі підприємств EEN, державного бюджету України та учасників колективної експозиції України.