Національний стенд України на міжнародній торговій виставці органічної продукції Middle East Organic & Natural Products Expo

Протягом останніх кількох років відбулося значне зростання ринку органічної продукції на Близькому Сході, цим самим відкриваючи нові експортні можливості для бізнесів. Наприклад, Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) є третім найбільшим реекспортером у світі завдяки ідеальному географічному розташуванню, а 92% органічної продукції у регіоні є імпортованими, що створює величезні можливості для міжнародних виробників. 

Вбачаючи потенціал у розширенні експорту української органічної продукції саме на ринки країн Близького Сходу державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» разом з національним проєктом Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України за підтримки Швейцарії, ЄС та уряду Німеччини організували Національний стенд України на міжнародній торговій виставці органічної продукції Middle East Organic & Natural Products Expo, яка відбувається 12-14 грудня 2023 року в ОАЕ, м. Дубай. 

Захід об’єднує постачальників з покупцями вже протягом 21 року та фокусується на таких сегментах ринку, як харчові продукти та напої, здоров’я, краса та інше. За словами організаторів виставки, планується, що у 2023 році Middle East Organic & Natural Products Expo відвідають понад 10 000 B2B імпортерів, гуртових та роздрібних торговців та дистриб’юторів регіону.  

Цьогоріч на виставці 5 українських виробників-експортерів представляють свою органічну продукцію в межах Національного стенду України. Під час відбору експонентів надавалася перевага виробникам органічної харчової продукції з вищою доданою вартістю. Тому, серед представленої продукції цьогоріч є продукти як із зернових культур, наприклад, пластівці амарантові, борошно з насіння амаранту, борошно пшеничне, кукурудзяні палички, так і молочна продукція, питні йогурти, сири різної витримки, сметана, а також високоолеїнова соняшникова олія та ін. 

Компанії-експоненти Національного стенду України на Middle East Organic & Natural Products Expo:   

  1. Органік Мілк, ТОВ (Житомирська обл.),  
  2. Органік Оригінал, ТОВ (Київська обл.), 
  3. Хелсі Дженерейшн, ТОВ (Дніпропетровська обл.),  
  4. Хімекс ЛТД, ТОВ (ПроОрганіка) (Київська обл.),  
  5. Укролія, ТОВ (Полтавська обл.). 

Національний стенд України на міжнародній виставці Middle East Organic & Natural Expo 2023 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України за підтримки: 

Більше інформації в новина ні сайті Organic.Info.ua