21 січня 2022 року відбувся онлайн-тренінг «Державна підтримка розвитку органічного сектору: Досвід ЄС». Ціль тренінгу – розвиток потенціалу (компетенцій) Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства економіки України.

Андрій Кравченко, заступник директора Департаменту аграрного розвитку, Міністерство аграрної політики та продовольства України, зазначив про важливість для спеціалістів Мінагрополітики володіти чіткою методологією держпідтримки для органічного виробництва.

Під час виступу запрошена експертка і доповідачка Андреа Храбалова, консультантка зі статистики та даних щодо органічного сільського господарства Чеської технологічної платформи органічного сільського господарства, надала детальні приклади та практичні інструменти розрахунку субсидій для органічного сільського господарства в ЄС, а також поділилася міжнародним досвідом підтримки органічного сектору з боку держави. 

Тренінг організовано на запит Міністерства аграрної політики та продовольства України у співпраці з ГС «Органічна Україна» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Матеріали тренінгу можна проглянути та завантажити за посиланням.

Відеозапис заходу запрошуємо переглянути за посиланням.

Джерело – Міністерство аграрної політики та продовольства України