Шановні виробники органічної продукції, представники органів державної влади та всі охочі долучитися до реформи шкільного харчування в Україні!

Запрошуємо вас до співпраці задля впровадження органічних продуктів у меню шкіл та дитячих садочків в Україні.    

Згідно з підписаним меморандумом між посольством Швейцарії, першою леді України та іншими партнерами щодо реформи харчування у закладах освіти за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» запланована наступна діяльність:

  • Організувати політичний круглий стіл в Україні серед державних та приватних установ щодо «Сталих публічних закупівель харчових продуктів для здоров’я» з метою обговорення вимог до якості харчових продуктів при проведенні закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти.
  • Внести свій вклад у комунікаційну кампанію щодо реформи шкільного харчування, організувавши 10 національних та регіональних заходів з підвищення рівня обізнаності та медіа-подій на тему сертифікованої органічної продукції.
  • Реалізувати пілотний проєкт із введення органічних продуктів у 2-3 навчальних закладах, наприклад, початкових школах за активної участі державних та приватних організацій та, якщо це можливо, у співпраці з іншими проєктами технічної допомоги.

Діяльність буде впроваджуватися об’єднанням ключових учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива», а саме робочою групою «Впровадження органічного харчування в школах і дитячих садочках України».

Всіх охочих долучитися просимо звертатися до координатора робочої групи Наталії Чоловської, президент ЛМГО «Екотерра»: 38050-4307623; ecoterralviv@gmail.com.